Дата: від до Скинути

Перелік організацій, для працівників яких щеплення проти COVID-19 стає обов’язковим

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства охорони здоров'я, згідно з яким вакцинація проти COVID-19 стає обов'язковою для представників закладів освіти та органів виконавчої влади. У разі відмови від щеплення працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

09:28 08.10.2021

Дорожня розмітка вже на дорогах Довбиша!

Довбиська селищна рада висловлює щиру подяку начальнику відділу експлуатації утримання та безпеки дорожнього  руху – Олександру БОВСУНІВСЬКОМУ, та головним  спеціалістам відділу експлуатації, утримання та безпеки дорожнього руху – Євгену ДІДОВСЬКОМУ, Денису ХОРОНЖЕВСЬКОМУ за здійснення заходів щодо безпеки дорожнього руху, а саме нанесенні розмітки та встановленні пішохідних переходів в смт Довбиш.

17:10 05.10.2021

30 вересня - Всесвітній день усиновлення.

30 вересня у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначають День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року. Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві. Це свято батьків і дітей, працівників служб у справах дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

13:42 30.09.2021