Розпочати бізнес просто ?!

Ресурсний центр ГУРТ пропонує представникам бізнесу – початківцям та досвідченим – унікальний безплатний мобільний додаток, який допоможе зорієнтуватися в найрізноманітніших питаннях підприємницької діяльності.

09:09 19.07.2018

Ремонт ділянки дороги Мар’янівка - Биківка

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації 13 липня оголосило тендер : Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення C060204 Мар’янівка - Биківка на ділянці км 1+200 – км 2+600, Житомирська область. інформація опоблікована на площадці тендерних закупівель zakupki.prom.ua Всю інформацію, та ознайомитись з тендерною документацією можна  за посиланням

09:01 19.07.2018

Як зробити бізнес на чорниці ?

як стати лідером у виробництві ягід, відкрити нові ринки збуту та як створити і розвивати ягідні кооперативи, ознайомлювалися на VII Міжнародного форуму «Лохина високоросла та інші ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи», який проходив  на Житомирщині  13 липня .

12:15 16.07.2018

Тендер на ремонт дороги Довбиш - Залужне

на сайті держзаківель Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації опобліковало тендер Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 061731 /М-06/-Довбиш-Залужне (окремими ділянками) Житомирська область. вся інформація за посиланням

14:44 10.07.2018

Не буде води !

10 липня в смт Довбиш з 10:00-15:00 по вулицям Костельна,Стадіона,Шкільна, Львівська,Переяслівська в зв'язку ремонтним роботами буде відключене водопостачання, Вибачте за тимчасові незручності !

16:33 09.07.2018

Схід селища Мар’янівка

13.04.2018 р. відбувся звіт селищного голови в смт Мар’янівка по проробленій роботі за 2017 рік. Було озвучено основні цифри загального фонду бюджету та в розрізі по установах.

20:43 13.04.2018

Результати конкурсу

03.04.18 р. був проведений конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст-економіст. За результатами конкурсу переможцем визнано Артемчук Наталію Броніславівну.

20:41 03.04.2018