Житомирська область, Новоград-Волинський район

Оголошення

Змагання з волейболу серед школярів приурочені річниці виводу військ з Афганістану та пам'яті воїна АТО Костянтина Дронговського відбулися у Кам' янобрідському ліцеї імені В. Чорновола.

19:34:20 18.02.2021

Чергове засідання виконавчого комітету Довбиської селищної ради

Відповідно до ст.51 та керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 04 лютого 2021 року о 10:00 год в приміщенні Довбиської селищної ради по вул.Поліська, 20, смт. Довбиш відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Довбиської селищної ради, на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

15:29:23 02.02.2021