Житомирська область, Новоград-Волинський район

Оголошення

Оголошення про громадські слухання щодо розробки генерального плану смт Довбиш Баранівського району Житомирської області

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Довбиська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план смт Довбиш Баранівського району, Житомирської області».

11:00:50 01.09.2020

Конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу  соціального захисту населення Довбиської селищної ради  Виконавчий комітет Довбиської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу  соціального захисту населення Довбиської селищної ради .

08:20:35 14.07.2020

Чергова сесія Довбиської селищної ради .

6 березня о 14:00 в великій бібліотеці в смт.Довбиш за вул.Поліська 1 відбудеться чергова 29 сесія Довбиської селищної ради 7 скликання . В порядку денному :

10:57:57 03.03.2020