Житомирська область, Новоград-Волинський район

КП «Конкурент» інформує

У зв‘язку з святом Дня захисників України та перенесенням робочих днів, вивезення сміття переноситься з п‘ятниці, 15 жовтня, на п‘ятницю, 22 жовтня, по вулицях: Поліська, Лесі Українки, Незалежна, Комарова, Ломоносова, Рятівників, Спортивна, Пушкіна, Шевченка, Сонячна, Орсівська, Биківське Шосе.

07:30:08 13.10.2021

в Довбиші не буде світла

Баранівський РЕМ повідомляє жителів смт Довбиш про планові відключення електропостачання в понеділок,  04 жовтня 2021 року, з 10:00 до 13:00 на вулицях Поліська, Костьольна, В.Чорновола, Стадіонна.

15:52:29 01.10.2021

Створюємо ліси разом!

З 01 жовтня по 30 листопада Державне агенство лісових ресурсів України проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

18:10:19 30.09.2021