Дякуємо ТОВ "Сервісний центр Нерухомості"

Хто шукає- той знаходить ! Саме цим посилом керувалась вчителька початкових класів Довбиської ЗОШ Світлана Лінкевич, яка знайшла та залучила спонсорів, які як ніхто розуміють та сьогодні стикаються з кадровим та професійним голодом, тому з самого початку навчання в школі, допомагають нам створювати умови для повноцінного та всебічного розвитку дитини. Дякуємо ТОВ "Сервісний центр Нерухомості" за подарунки першокласникам які допоможуть розвинути ті якості, які дадуть можливість стати в майбутньому фахівцями своєї професії, успішними підприємцями

08:05 30.10.2018

Шаховий Клуб

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп’ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля. Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, тому що у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети. Тому ми організовуємо шаховий клуб, діти з 4 го класу включно можуть підійти до своїх вчителів фізкультури Махна Миколи Дмитровича та Весельського Валентина Цезаровича та записатись до бажаючи опанувати цю гру. Після уточнення списків буде всім сповіщено графік роботи гуртка.

10:24 19.10.2018

Як і скільки заробити на сонці ?

Сонячні електростанції і "зелений тариф". Починаючи з 2016 року, число приватних сонячних електростанцій на Житомирщині зростало як гриби в цьому сезоні.

08:10 12.10.2018

Як підприємцям Житомирщини отримати пільговий кредит на розвиток бізнесу. УМОВИ

На Житомирщині уже другий рік поспіль діє програма, за якою підприємства отримують фінансову підтримку від ОДА на закуплення нового устаткування та обладнання, модернізацію процесів виробництва та розвиток власного бізнесу.

08:29 11.10.2018

День вчителя !

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з Днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх учнів! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

09:27 08.10.2018

Закінчується першість області з футболу

6 жовтня відбудеться крайній тур першості області з футболу . Довбиський Авангард завершує його в дома проти команди Агролайф Попільнянського району . На даний час Агролайф займає другу сходинку в групі А , Авангард 5ту.

09:29 04.10.2018