Різдвяний турнір з футболу !

2?3? грудня вже вдруге на базі Довбиської школи відбувся різдвяний турнір????????? по футболу ?. Приймали участь в ньому 4 команди : Довбиш , Баранівка , Полонне та Миропіль .  У підсумку 1?місце зайняла команда Полонне, 2?Довбиш,3? Баранівка,4? Миропіль . дякуємо всім за участь та вітаємо переможців . Всі учасники поїхали додому з смачними подарунками та призові місця з грамотами та кубком .

08:15 02.01.2019

Святий Миколай по тенісу )

До дня Святого Миколая (зі святом Вас, Микола Дмитрович ????) в Довбиській школі було проведено змагання з настільного тенісу . В турнірі юнаків ????,1??місце виборов учень 7-б класу - Сірик Дмитро, 2??- учень 7-А класу Панченко Нікіта ,3??- Резнік Артем, також 7-А . В змаганні ???? дівчат, в фіналі зійшлися учениці 6-А класу Оксана Туровська та Ангеліна Змієвська, в бородьбі з рахунком 2-1 по партіям перемогла Оксана .Третє місце виборола представниця 7-А класу Журавська Вікторія .

15:31 21.12.2018

Сонячні гроші на полях

На крайній сесії Довбиської селищної ради, закінчився процес надання земельної ділянки в оренду для фірми Синтез-Солар . Вже через декілька місяців на околиці селища має з’явитися сонячна електростанція.  Її потужність складатиме понад 9 мегават. Від розташування на своїх теренах сонячної електростанції громада  отримає, в першу чергу, плату за оренду земельної діляники близько 258тис.грн в рік  та, згодом, робочі місця та податок на доходи фізичних осіб, що наповнюватиме бюджет. Планується співпрацювати й надалі з компанією по створенню соціальних проектів в громаді, а також можливості застосування сонячних панелей для  електро-автономізації закладів освітньої сфери та інших установ, криши яких можуть бути використані під корисну площу для встановлення сонячних панелей .

11:10 12.12.2018

День місцевого самоврядування !

Майбутнє держави та нашої громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Вони відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими надавачами послуг мешканцям територіальної громади в різних сферах та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання в ній .  2 роки тому в рамках реформи децентралізації, поштовх який дали ініціатива президента України, уряду, та за підтримки обласної та районної влади, а також громади Мар’янівки та Довбиша  пройшов процес об’єднання, за цей невеличкий період  Довбиській об’єднаній  територіальній громаді вдалося відновити близько  6 км вуличного освітлення, заасфальтувати  більше 5 км доріг , ( прокласти близько 7.5тис м2 асфальтного покриття  ) ,  зробити  1.5 км тротуарних доріжок.

11:16 07.12.2018

Рада Регіонального розвитку

4 грудня 2018 року керівництво Довбиської об’єднаної територіальної громади взяло участь у засіданні  Ради регіонального розвитку Житомирщини та  регіональної наради з питань створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області.

08:14 06.12.2018

Ігор Гундич: На Житомирщині воєнного стану немає, область працює у звичайному режимі

Житомирська область працює у штатному режимі – введення воєнного стану в Україні на область не розповсюджується. Воєнний стан введений для заходів безпеки і оборони у 10-ти областях країни і населення це не стосується.

16:37 29.11.2018

День Гідності та Свободи !

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

10:52 21.11.2018