З 15 січня по 03 лютого 2019 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі проводиться набір на зайняття вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної поліції та помічників чергового.

16:20 24.01.2019

Авторське. спорт-підсумки 2018 року.

2018 рік розпочався досить успішно для наших спортсменів . В першій декаді січня на базі Житомирського стадіону Спартак , відбулися змагання з міні-футболу «Різдвяний марафон 2018» . У віковій категорії 50+ Довбиський Авангард в складі : Кравчука Володимира, Башинського Володимира, Домашина Юрія, Весельського Валентина ,Махна Миколи,Корнійчука Вадима, Твардовського Віктора, сенсаційно перемігши  неодноразового переможця обласних та Всеукраїнських змагань, команду « Аміко» з Андрушівки, з рахунком 3:1, вибороли третє місце пропустивши вперед збірні Житомира та Новоград-Волинського .

12:32 24.01.2019

На що жителі сіл Житомирщини зможуть отримати підтримку з обласного бюджету у 2019 році

У 2019 році фермери, аграрії, кооперативи, жителі сіл можуть скористатись різними напрямками програми агропромислового розвитку Житомирщини та отримати компенсації з обласного бюджету.  Про це повідомляє Житомирська обласна адміністрація можна ознайомитися тут

10:16 10.01.2019

Рада регіонального розвитку Баранівського району

Рада регіонального розвитку за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича пройшла у Баранівському районі. Підбивали підсумки реформи децентралізації та обговорювали перспективні напрямки та проекти на найближчі 3 роки.

08:23 02.01.2019

Відкритий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Суса

22 грудня у м. Баранівка пройшов Відкритий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Суса. Команда Довбиш прийняла участь в турнірі і у підсумку зайняла 2ге місце, пропустивши вперед команду Миропіль .  Ігри йшли по круговій системі , а саме перша гра з Понінка закінчилась з рахунком 2-2, з Миропіль також розійшлись по дружньому 0-0 , і в кінці була перемога над Баранівкою 4-1 . а кращі гравці команд Олександр Єлісеєв (Миропіль), Андрій Докіль(Довбиш), Сергій Бадрак (Понінка), Вадим Поліщук (Баранівка) отримали подарунки від Декор Кераміка.

08:20 02.01.2019