VIII Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів

В обласній раді 12 червня відбулась урочиста зустріч із депутатами, котрі у складі збірної команди Житомирщини брали участь і стали бронзовими призерами VIII Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів. 16 команд з усієї України змагались у місті Чорноморськ Одеської області з 3 по 8 червня.

08:47 13.06.2019

Розширення виробництва котлів на дровах BRICK

Триває активна фаза розширення виробництва котлів на дровах BRICK, та супутнього обладнання що виготовляє ТОВ "Довбиський промисловий комплекс Явір" , в цьому році планується закінчити будівництво каркаса, покрівлі та стін цеху площею 1400кв.м, в слідуючому році планується вже ведення в експлуатацію та початок роботи по цеху деревообробки площею 700кв.м Є необхідність в спеціалістах, а саме сварщики, слесарі , якщо маєте відповідні навички дзвоніть, пишіть , для можливості отримувати гідну зарплату та роботу сучасному обладнанню . Директор завірив, що готовий розширюватись,вкладаючи гроші і в нове обладнання і в квадратні потужності, головне, щоб вистачало спеціаліст , яких не вистачає . Вся інформація є на офіційному сайті https://kotel-na-drovah.com.ua/ , де є контакти для майбутніх працівників , так і вироби, обладнання та відео та інформація про всі переваги продукції .

12:00 15.05.2019

з днем Медсестри !

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — Днем медичної сестри, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є  базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

20:01 12.05.2019

Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

15:48 19.02.2019

Проекти, що будуть фінансуватись за рахунок державного та обласного бюджетів 2019 р.

За результатами наради , шо відбулась в суботу 9 лютого з головою ОДА , Гундичем І.П. , заступниками та начальниками відділів та управлінь , був затверджений кінцевий перелік об'єктів , що буде фінансуватися за рахунок державного та обласного бюджетів, а саме :

15:51 11.02.2019

До уваги громадян! Розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році!

Баранівська ДПІ Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу громадян, що з 01 січня 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

11:14 07.02.2019