Житомирська область, Новоград-Волинський район

Спеціаліст-землевпорядник, смт Кам'яний Брід

Дата: 23.11.2021 15:37
Кількість переглядів: 40

Виконавчий комітет Довбиської селищної ради 26.11.2021 року оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади:  спеціаліст-землевпорядник  (структурний підрозділ Кам’яний Брід)

Вимоги для спеціаліста землевпорядника: освітньо-кваліфікаційний рівень- вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного напряму підготовки (землевпорядкування, землевпорядкування та кадастр, або близькою до землевпорядкування спеціальністю), володіння державною  українською мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі  особи надають наступні документи:

-заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

- особову картку форми П-2 ДС з додатками

- 2 фото 4х6

- автобіографію

- копії документів про освіту

- копії документів, що посвідчують особу та  копію ідентифікаційного коду

- копію трудової книжки

- сертифікат  (психіатра,нарколога)

- декларацію про доходи та зобовязання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сімї за 2020  рік на сайті НАЗК

- копію військового квитка ( при наявності)

- копію сертифіката про вільне володіння українською мовою

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих виданнях.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі,  подають до Довбиської селищної ради  документи  за адресою:  смт Довбиш вул. Поліська20

Останній день подання документів  25 грудня 2021року