Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Довбиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 30.09.2021 17:15

Довбиська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Довбиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Довбиської селищної ради.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Довбиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Довбиської селищної ради. вул. Шкільна 1, смт Довбиш, Новоград-Волинський район, Житомирська область, 12724.

Найменування посади та умови оплати праці:

директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою). Відповідальність за недостовірність документів несе  претендент на посаду керівника закладу освіти.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 01 по 30 жовтня 2021 року щодня з 08:00 год. до 12.00 та з 13.00 до 17:00 год. крім суботи та неділі

Дата і місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення:

Початок конкурсного  відбору  16 листопада 2021 року в приміщенні Довбиської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Етапи:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті Довбиської селищної ради додатково.

Документи подаються за адресою: вул. Поліська 20, смт Довбиш  Новоград-Волинського району, 12724.

Уповноважена особа, яка приймає документи – Нечипурна Галина Володимирівна, спеціаліст(кадровик) Довбиської селищної ради, телефон +380414451266 , електронна пошта: dovbych_selrada@ukr.net