Запрошуємо усіх жителів  громади взяти участь у міжнародній соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «World Cleanup Day», яка запланована на 17 вересня 2021 року на території Довбиської територіальної громади

Дата: 14.09.2021 14:25

Згідно розпорядження селищного голови від 09.09.2021 р. №116 «Про проведення Всесвітнього дня прибирання та благоустрою територій «World Cleanup Day»», запрошуємо усіх жителів  громади взяти участь у міжнародній соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «World Cleanup Day», яка запланована на 17 вересня 2021 року на території Довбиської територіальної громади.

Просимо навести лад  у власних дворах та на прибудинкових територіях (покосити, прибрати будівельні та господарські матеріали з прилеглої території тощо).

Зробимо громаду чистою разом!Фото без опису