Інформаційний бюлетень " Довбиська громада"

Дата: 08.09.2020 08:43

На початку наступного тижня вийде у друк Інформаційний бюлетень " Довбиська громада" який переважно буде присвячений поясненню що змінилося (і чи змінилося ? ) в зв'язку з укрупненню районів , коротко про те як і кого ми будемо обирати на місцевих вибрах 25 жовтня , а також великий матеріал по сортуванню твердих побутових відходів та які загрози спалюванню відходів , а ще як зробити компост . Інформаційний бюлетень буде розповсюджений переважно через почту , бібліотеки .

У слідуючому випуску буде матеріал , своєрідний звіт , по проробленій роботі за весь час існування Довбиської об'єднанної територіальної громади , та додатково роз'яснення, як розібратися в складній системі виборів які очікує нас вже незабаром , щоб зробити вибір правильно .

Фото без опису

Даний Інформаційний бюлетень також можна скачати на офіційному сайті http://dovbyska.gromada.org.ua/

1сторінка

2 сторінка