УВАГА! Продовжується кампанія підписання декларацій

Дата: 14.03.2019 08:30

В КНП «Довбиський селищний ЦПМСД» Довбиської селищної ради продовжується кампанія підписання декларацій між пацієнтами та лікарями (сімейними лікарями та дільничим терапевтом).

Фото без описуСтаном на 12.03.2019 року вже більше 90 % мешканців Довбиської ОТГ та смт Кам’яного Броду уклали декларації з лікарями центру.

Проте близько 1000 тис. осіб ще не обрали свого лікаря. Повідомляємо, що з 01.04.2019 р. ці особи будуть отримувати лише невідкладну допомогу. Здача аналізів, отримання довідок різного характеру, надання послуг передбачених наказом МОЗ №504 буде проводитися лише для осіб, які заключили договори з лікарями.

Тому запрошуємо всіх, хто ще не зробив свій вибір до амбулаторії для заключення договору.

Адміністрація ЦПМСД