Ремонт ділянки дороги Мар’янівка - Биківка

Дата: 19.07.2018 09:01

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації 13 липня оголосило тендер : Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення C060204 Мар’янівка - Биківка на ділянці км 1+200 – км 2+600, Житомирська область. інформація опоблікована на площадці тендерних закупівель zakupki.prom.ua Всю інформацію, та ознайомитись з тендерною документацією можна  за посиланням

Коментарі:

Осика Олександра
2018-08-04 08:11:59

Шановний Юрій Григорович я вас дуже прошу зреагуйте на мій коментар .На білецькому провулку знаходиться п'яти поверхівка вона в жахливому стані на першому поверсі миз моїми подружками помили вікно та підлогу але я би хотіла щоб ви нам допомогли тому що дах протікає і квартири затоплює відбудуйте квартири відбудуйте дах а загалом відбудуйте п'яти ????????????????????????????????????????поверхівку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????????????????????????БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!

Відповідь адміністратора:

Прохання писати коментарі по темі новини. По суті, дана 5ти поверхівка не належить до комунальної власності Довбиської селищної ради .

2018-08-21 09:53:13