Як зробити бізнес на чорниці ?

Дата: 16.07.2018 12:15

як стати лідером у виробництві ягід, відкрити нові ринки збуту та як створити і розвивати ягідні кооперативи, ознайомлювалися на VII Міжнародного форуму «Лохина високоросла та інші ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи», який проходив  на Житомирщині  13 липня .

За словами Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремета, вирощування ягід – це перспективний та цікавий бізнес. При цьому держава передбачає підтримку і фермерам, і сільським кооперативам у цьому напрямку виробництва.

«За державною програмою підтримки селяни, які об’єднались у кооперативи та займаються вирощуванням ягід, можуть отримати 70% компенсації за закуплене обладнання. Наразі у порядку, який передбачає виплату компенсації, кооператив має складатись із 20 осіб. Проте ми надали пропозиції щодо зменшення кількості учасників кооперативів – до 7 селян, адже спершу об’єднати 20 осіб дуже складно. Тому ми намагаємось підтримувати аграріїв-селян» – зазначив Віктора Шеремета.

На форумі який розпочався близько 11 години а закінчився близько 19ої було надана повна інформація для всих, хто зацікавлений робити бізнес на ягодах, особлива увага була зосереджена  на наступних питаннях :

• огляд світового ринку компаній ягідного виробництва;
  • маркетинговим дослідженням ягідного ринку в Україні;
  • покроковим створенням ягідника та введення бізнесу;
  • умовами вирощування лохини та її сертифікацієї;
  • стратегією ягідного бізнесу.

Всі хто зацікавлений в створені і розбудові бізнесу в даній галузі, можемо допомогти в консультації , а також надати всі матеріали та книги та допомогти з комунікацією на рівні області та міністрерства, якщо є зацікавленість створення коопертивів. за додатковою інформацією звертайтесь до заступника селищної ради Медушевського Д.Л.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)